Apto Vista Das Montanhas
| Wi-Fi WiFi | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Sao Lourenco te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Apto Vista Das Montanhas Sao Lourenco appartementen, gelegen op 2 km van het Waterpark en op 25 minuten loopafstand van het Kart Center. Het appartement van 60 m² is geschikt voor maximaal 8 gasten.
Een wandeling van 15 minuten brengt u naar het centrum van Sao Lourenco. Apto Vista Das Montanhas appartement is op op 2,1 km van het Aguas Terrenas Park gelegen.
Dit 1-badkamer appartement heeft uitzicht op de berg en bestaat uit een balkon, een woonkamer en een keuken. Bij deze accommodatie zijn een inloopdouche, een apart toilet en een wastafel aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en badlakens.
Maak uw verblijf nog aangenamer in dit appartement met een keuken, ingericht met een waterkoker, een koelkast en keukengerei voor uw comfort.
- Locale bezienswaardigheiden
- Escondidinho1377 km
- President Tancredo Neves Memorial1433 km
- Sociedade Brasileira de Eubiose-museum1349 km
- Waterpark1341 km
- Paiva Frade Galeria de Arte1781 km
- Ermida Bom Jesus do Monte1859 km
- Sitio Lagoa Seca600 km
- Luchthavens
- Luchthaven Major-Brigadeiro Trompowsky127 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Verkoopautomaten
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ontspannings-/ TV-kamer
Diensten
- Voorzieningen voor huisdieren
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Wastafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apto Vista Das Montanhas appartement.
Gasten van Apto Vista Das Montanhas appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Waterpark, op 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Aguas Terrenas Park (2,1 km) en het Kart Center (2,2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apto Vista Das Montanhas appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apto Vista Das Montanhas appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apto Vista Das Montanhas appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Apto Vista Das Montanhas appartement is $57. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apto Vista Das Montanhas appartement?
Apto Vista Das Montanhas appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Apto Vista Das Montanhas appartement?
Apto Vista Das Montanhas appartement bestaat uit 60 vierkante meter.